Firma

Misja:

Komfort i pewność najnowszych rozwiazań technologicznych stanowia dla nas nadrzędną wartość. Poprzes nieustanne udoskonalanie oferty, pragniemy aby nasze produkty i usługi stanowiły dla Państwa kwintesencję najwyższej jakości, estetyki i bezpieczeństwa w codziennym użutkowaniu.

Wysoka specjalizacja naszej oferty to produkty o doskonałych parametrach gwarantujących jakość i bezpieczeństwo potwierdzonych atestami i certyfikatami w oparciu i normy europejskie.

Jesteśmy cenionym partnerem największych firm budowlanych i producentów okien w Polsce. Nasze produkty sa regularnie stosowane w budynkach mieszkalnych, szkołach, hotelach i obiektach handlowych oraz użyteczności publicznej w całym kraju.

Nasza firma jest liderem rynku parapetów, blatów kuchennych i łazienkowych oraz schodów w Polsce południowej obejmując swoim zasięgiem wojewódstwa małopolskie, podkarpackie i świętokrzyskie.

 

Siedziba firmy PROMOTOR mieści się w Tarnowie.

 

PROMOTOR jest ekspertem w produkcji:

 

Oferujemy szeroki zakres usług:

 

Nieustannie doskonalimy ofertę produktów i usług dostosowując najnowsze rozwiazania technologiczne do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

 

Nasi specjaliści służą fachowym doradztwem. Jesteśmy gotowi zrealizować każde Twoje zamówienie. Zawsze służymy pomocą.

F.P.U.H. PROMOTOR       ul. Klikowska 130A       33-100 Tarnów       tel. 014/626 64 58
created by Duonet